
Мотопомпа бензинова VORTEX VWP80C
8 499 ₴
- В наявності
- Код: DD0007008
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензинова мотопомпа VORTEX VWP80C — це універсальний мобільний пристрій, який здатний постачати воду зі швидкістю 60 л/хв. Мотопомпи допомагають розв'язувати проблеми з водопостачанням, поливанням земельних ділянок, зрошенням, забором води з колодязів, водойм, басейнів, наповненням ємностей.
Конструкція та простота механізмів бензинової мотопомпи гарантує легке та зрозуміле користування. Вірна експлуатація гарантує довготривалу роботу пристрою.
Основні деталі мотопомпи VORTEX VWP80C — це одноциліндровий 4-тактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння та водяний насос, які закріплені на одній рамі.
Вода перекачується за допомогою рукавів, які приєднуються до всмоктувального та нагнітального патрубок, діаметром 80 мм.
Мотопомпи VORTEX мають великий ресурс роботи, що виділяє їх серед інших виробників своєю зносостійкістю основних вузлів і агрегатів.
Бензинова мотопомпа VORTEX VWP80C — це правильний вибір, який задовольнить ваші потреби своєю якістю, надійністю і продуктивністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Максимальний напір | 26 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода, Вода з домішками |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Висота підйому | 26 м |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Марка двигуна | OHV |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴



