Тепловентилятор FORZA FC-5000P
3 299 ₴
3 200,03 ₴
- В наявності
- Код: DD0007016
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тепловентилятор FORZA FC-5000 має невеликі розміри та вагу. Стильний металевий корпус зі вставками з термостійкого пластику та не схильний до деформацій. Потужності нагрівача 5000 Вт вистачить для того, щоб обігріти кімнату площею до 50 кв. м. Є можливість регулювати швидкість повітряного потоку, а також температуру повітря — вибрати тепле або гаряче повітря або просто використовувати прилад у режимі вентилятора. Нагрівач має захист від перегрівання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forza |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 5000 Вт |
| Споживана потужність | 5000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту | I |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Регулювання швидкості | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200,03 ₴



