Циркулярна пила з підставкою JET JTS-10
Відноситься до класу високоякісних інструментів за доступною ціною, з цікавим дизайном, стійкою конструкцією і надійною якістю зборки. Використовується при виконанні столярних робіт, успішно застосовується як у варіанті настільної установки, так і у варіанті автономного столярного інструменту. Універсальність використання дає можливість застосовувати JTS-10 в якості домашнього інструменту, і в якості вигідного придбання для невеликого деревообробного виробництва.
Відмітні особливості:
- вдалих розмірів робочий стіл, 640 на 430 міліметрів, матеріал виготовлення – алюмінієвий профіль високої якості, з висувними секціями, що збільшують розмір робочого столу до 950 на 940 мм відповідно;
- потужний електродвигун JTS-10 - щіткового типу, 1,5 кВт, розкручує пиляльний диск до швидкості 4500 оборотів в хвилину;
- вбудований маховик JTS-10, в передній секції робочого столу, незамінний при підйомі і опусканні пильного диска, забезпечує плавний хід;
- планка кутоміра рухається з лівої сторони робочого столу, дозволяє проводити розпилювання з максимальною точністю без втрати якості при прямих і поперечних розрізах.
Пила JTS-10 имеет большую наработку на отказ, и соответственно, высокую степень надежности. Предотвращает выход из строя двигателя специальная система защитного контроля, которая сохраняет двигатель от перегрузок. В стандартной комплектации при покупке будущий обладатель получает в комплекте с циркулярной пилой JTS-10 инструмент, необходимый при обслуживании станка, напольную стойку, линейку направляющую, пильный 40-зубый диск с рабочей кромкой из твердого сплава, и угломерную планку – богатый выбор за небольшие деньги.
- Бренд - JET.
- Класс - бытовой.
- Питание - от сети (220 В).
- Потужність, Вт - 1500 Вт.
- Глибина пропилу 45° - 55 мм.
- Посадковий діаметр диска - 30 мм.
- Діаметр диска 254 мм
- Максимальна глибина пропилу 90° - 80 мм.
- Оброблюваний матеріал - по дереву.
- Максимальні оберти - 4500 об/хв.
- Макс. нахил пильного диска - 45°.
- Тип установки - підлогова
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 37 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина пропилу 45° | 55 мм |
| Клас | побутової |
| Макс. нахил пильного диска | 45° |
| Максимальна глибина пропилу 90° | 80 мм |
| Максимальні оберти | 4500 об/хв |
| Матеріал столу | анодована алюмінієва поверхня |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Особливості | з лінійкою; кутова; розширення столу |
| Паралельний упор | Да |
| Паралельний упор з транспортиром | Да |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Посадковий діаметр диска | 30 мм |
| Розмір робочого столу | 430 х 640 мм |
| Розмір столу з розширенням | 940х640 мм |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип установки | Підлоговий |
| Точний упор | Да |
- Ціна: 8 450 ₴







