Токарно-гвинторізний верстат по металу Jet GH-2040ZH DRO
Токарно-гвинторізний верстат GH-2040ZH DRO розроблений для обробки металу в промислових умовах. Він розрахований на роботу в кілька змін підряд без зупинок і без зниження продуктивності, а також погіршення якості. Важить конструкція 2750 кг, тому виникнення вібраційних хвиль неможливо.
Особливості Jet GH-2040ZH DRO
Механізм плавного пуску
Опція поступового нарощування оборотів призначена для захисту електричного двигуна від швидкого зносу, потужність якого становить 7500 Вт. Зазвичай в момент запуску відбувається різкий ривок, який негативно позначається на стані мотора. Завдяки плавному запуску навантаження дається не одномоментно, а з постійним збільшенням до налаштованого параметра.
- Бренд - JET.
- Тип верстата - токарно-гвинторізний.
- Клас - промисловий.
- Живлення - від мережі (380 В).
- Потужність, Вт - 7500 Вт.
- Оброблюваний матеріал - по металу.
- Розмір різця - 32х32 мм
- Види нарізуваних резьб - модульна; питчевая; дюймова; метрична.
- Діаметр прохідного отвору шпинделя - 80 мм.
- Хід пінолі задньої бабки - 150 мм.
- Відстань між центрами - 1015 мм.
- Діапазон нарізання метричних різьб - 1-224 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 2750 кг |
| Види нарізуваних резьб | модульна; питчевая; дюймова; метрична |
| Габарити | 2480х1280х1410 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр обточування на поперечним супортом | 310 мм |
| Діаметр прохідного отвору шпинделя | 80 мм |
| Діапазон нарізання метричних різьб | 1-224 мм |
| Діапазон поперечних подач | 0.027-2.73 мм/об |
| Діапазон поздовжніх подач | 0.063-6.43 мм/об |
| Клас | промисловий |
| Кількість швидкостей (шпинделя) | 24 |
| Конус пінолі задньої бабки | МК5 |
| Потужність, Вт | 7500 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По металу |
| Особливості | автоматична подача СОЖ |
| Харчування | від мережі (380 В) |
| Під'єднання шпинделя | D1-8 (DIN 55029) |
| Розмір різця | 32х32 мм |
| Відстань між центрами | 1015 мм |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип верстата | токарно-гвинторізний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Хід верхнього супорта | 145 мм |
| Хід пінолі задньої бабки | 150 мм |
| Хід поперечного супорта | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 000 ₴












