Фугувальний верстат JET JJ-6HHOS
Швейцарський бренд JET відомий обладнанням вищої якості і фугувальний верстат JJ-6HHOS не став винятком. Він призначений для чистової обробки, як площини дерева, так і по кутах. З допомогою пристрою з поверхні усувається найменша шорсткість і досягається гладке фінішне покриття. Мрія кожного столяра живиться від 220В, тому живити її можна вдома, в майстерні, робочому цеху.
Особливості та переваги моделі JJ-6HHOS:
- ножовий вал helical має 30 твердосплавних сегментів, кожен з яких має чотири леза, що подовжує його експлуатаційний термін без заточування;
- акуратно, точно і рівномірно зрізає деревне шар без слідів і канавок після проходу;
- захисний екран виготовлений з алюмінію, а при необхідності він може зсуватися;
- фугувальний упор регулюється для точного виконання операцій;
- литі чавунні столи забезпечують ідеальне ковзання заготовки без затримок;
- глибину стругання можна налаштувати до максимальних 3 мм в залежності від стану заготовки.
5 причин придбати JET JJ-6HHOS:
- Комфортний робочий процес за рахунок оптимальної висоти конструкції;
- Компактні розміри, підійде навіть для невеликої майстерні;
- Зрозуміла панель управління навіть для новачків в деревообробці;
- Не ковзає по бетону і плитці за рахунок протиковзких накладок на ніжках;
- Працює від однофазної мережі, що дає можливість підключення на будь-якому майданчику.
- Бренд - JET.
- Клас - промисловий.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Потужність, Вт - 1100 Вт.
- Оброблюваний матеріал - по дереву.
- Кількість ножів - 30 шт.
- Максимальна глибина стругання - 3 мм.
- Діаметр фугувального валу - 65 мм.
- Ножі - 15x15x2,5 мм.
- Ширина стругання - 150 мм.
- Кількість обертів вала - 4800 об/хв.
- Особливості - стругальний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вал «HELICAL» | з валом «HELICAL» |
| Вага | 99 кг |
| Габарити | 1180х630х970 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр валу фугувального | 65 мм |
| Клас | промисловий |
| Кількість ножів | 30 шт |
| Кількість обертів вала | 4800 об/хв |
| Комплектація | Фугувальний верстат; комплект опорних ніг для підлогової установки; картонна коробка; інструкція по експлуатації; гарантійний талон |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Нахил фугувального упору | -45°-0-45° |
| Ножі | 15x15x2,5 мм |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Особливості | стругальний |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Повна довжина столу | 1180 мм |
| Розмір робочого столу | 1180х190 мм |
| Регульований фугувальний упор | Да |
| Країна походження | Швейцарія |
| Ширина стругання | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 200 ₴






