Опис моделі Scheppach PL 305-Multi Універсальна різальна машина, що дає змогу виконувати два завдання деревооброблення — поздовжнє пиляння й погрудні різи,
Виробник Шепіч — це гарантована висока якість збирання та тривалий ресурс,
Завдяки довгій напрямній, прилад пристосований до оброблення великих заготівок,
Для корпусу та механізмів використані найкращі сучасні матеріали міцні та легкі металеві сплави,
Безпечна робота гарантується металевим захисним кожухом. Читати докладніше
Ця заглибна пила є настільною дисковою пилкою, яка використовується у виробництві меблів, столярному та щільницям справі.
Інструмент однофазний, тому використовують його не тільки в столярних і меблевих майстернях, але й у домашніх умовах, під час побутових ремонтів та оздоблень.
Застосовується для розрізу дерева, пластику, гіпсокартону, фанери, деревно-стружкових плит.
Обладнана напрямною шиною, тому дає можливість однаково ефективної роботи у двох режимах пиляння й заглибного різання.
Особливості та переваги моделі PL 305-Multi:- двигун чудово захищений від перегрівання, не втрачає обертистості під навантаженнями, здатний пиляти тверде дерево,
- дворежимний інструмент, призначений для поздовжнього розпилювання та пропилювання на певну глибину в дерев'яних заготовках,
- міцна напрямна на роликах перетворює пилку на чудову циркулярку,
- великий диск піліт під нахилом до 46 градусів,
- шкала зміни кута нахилу різального диска градуйована, обладнана високоточними поділками,
- міцний захисний кожух виготовлений із металу, захищає користувача від льотного стружки,
- на кожуху розміщений штуцер для приєднання пилозбірника або пилососа,
- міцний металевий редуктор забезпечує тривалий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | дискові |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина пропилу 45° | 40 мм |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Комплектація | - Заглибна пила, — інструкція з експлуатації, — гарантійний талон, — паковання |
| Максимальна глибина пропилу 90° | 55 мм |
| Максимальні оберти | 12000 об/хв |
| Потужність, Вт | 1010 Вт |
| Напрямна шина | без можливості установки |
| Оброблюваний матеріал | по дереву |
| Харчування | Від мережі |
| Підтримання постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підсвічування робочої зони | Немає |
| Посадковий діаметр диска | 22.2 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип товару | дискові пили |
| можливість підключення пилососа | Так |
| лазерна розмітка | без розмітки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 674 ₴








