Електрична корморізка VULKAN - це наша власна зареєстрована на території України торгівельна марка! Кормоїзмельчитель виготовляється спеціально для нашого торгового дому "Укрсервіс". Дана модель буде Вам незамінним помічником у Вашому власному фермерському господарстві і полегшать щоденну роботу по приготуванню корму для вмісту і вирощування домашніх тварин і птиці. Дана модель призначена для подрібнення зернових: вівса, пшениці, ячменю і так далі.
У комплекті додатково поставляються 3 додаткових запасних сітки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 кг |
| Вологозахист | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчик тиску/манометр | стрілочний |
| Захист від перевантажень | є |
| Клас | напівпрофесійний |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В Вольт |
| Відкачування повітря | Немає |
| Харчування | електричний |
| Продуктивність компресора | 180 л/хв |
| Спосіб підключення | розетка 220 В |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип компресора | однопоршневий |
| Шланг | гнучкий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴












