Високопродуктивний компресор потрібен не тільки на СТО або будівництві, а й удома. Щоправда, габаритні моделі невигідні для приватного використання дорого коштують, багато займають місця й не завжди транспортабельні. Німецький бренд Scheppach пропонує компактну модель AIRFORCE-2 для гаражних і побутових потреб. Для нього знайдеться скромний куточок у багажнику легковашки або чалані.
Особливості Scheppach AIRFORCE-2 (5906126901)Потужність 1100 Вт
Потужний електричний мотор розрахований на тривале функціонування, але з зупинками для охолодження. Система пасивного повітряного охолодження відводить тепло від внутрішніх вузлів, що запобігає надмірному нагріванню. До мережі під'єднується через прикурювач. Автомобілізіст зможе скористатися пристроєм навіть посеред автомагістралі.
Максимальний тиск 8 барів
Потужність потоку повітря на виході майже досягає рівня професійних компресорів. Завдяки цьому він підходить для роботи з більшістю пневматичного інструменту. Забезпечується широкий спектр виконуваних операцій.
Високий рівень продуктивності
Настільки висока продуктивність гарантує швидкодію. Показник має кілька ступенів регулювання 32/60/95/180 л/хв. Це чудова можливість керувати інтенсивністю подавання ресурсу залежно від потреби.
Шланг завдовжки 3 метри
Довгий підіймальний шланг не вимагає постійного переміщення всього апарата. Його можна відставити далі, щоб шум менш впливав на слухові органи.
Відсік для зберігання аксесуарів
Частина пластикового корпусу призначена для складання всіх аксесуарів насадок, манометра, патрубка. Весь комплект завжди під рукою без випадкових втрат.
Легка, портативна конструкція
Захисний кожух виготовлений із пластику та виготовлений у формі валізи з ручкою. Загальна вага становить 6 кг. Завдяки ручці переносити його ще зручніше.
Читати докладніше| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.08 кг |
| Висота, мм | 340 мм |
| Габарити | 340x135x425 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчик тиску/манометр | стрілочний |
| Довжина | 425 мм мм |
| Довжина шланга | 3 м м |
| Клас | напівпрофесійний |
| Комплектація | - Компресор, — манометр, — шланг, — набір голок, — картонна коробка, — інструкція з експлуатації, — гарантійний талон |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В Вольт |
| Харчування | електричний |
| Продуктивність компресора | 32 л/хв 60 л/хв 95 л/хв 180 л/хв |
| Спосіб підключення | в прикурювач |
| Країна походження | Німеччина |
| Ширина, мм | 135 мм |
| Шланг | гнучкий |
- Ціна: 3 511 ₴





