Головними змінами можна зазначити комплектацію верстата набором приладдя на 103 предмети та можливість встановлення як штифтових, так і безштифтових пилок. Лобзиковий верстат Scheppach Deco Flex є універсальним інструментом, який легко справляється з різноманітними завданнями. Серед них: гравіювання, шліфування, буріння, створення виробів із дерева та фанери, виконання різання товстої деревини, листів ДСП і фанери, ламінату, гіпсу, різного пластику. У процесі експлуатації верстата майже немає вібрації, що якнайкраще впливає на якість заготівок.
Під час роботи з Scheppach Deco-flex руки майстри залишаються вільними, це дає змогу без жодних зусиль регулювати подавання заготівки. Завдяки цій особливості робота виконується з дуже високою точністю навіть за умови створення найскладніших вигинів.
Однією з найважливіших якостей моделі Deco-flex є безпека в процесі експлуатації, тому роботу на ньому може виконувати навіть недосвідчений учень. Верстат стійко кріпиться до поверхні верстата, а також має прозорий захисний екран із міцного пластику.
Подвійна система кріплення пилокScheppach Deco-flex має подвійну пиляльну консоль, яка розширює перелік переваг лобзикового верстата. Завдяки цій характеристикі в процесі роботи можна застосовувати як стандартні пиляльні полотна (безштифтові), так і пиляльні полотна зі штифтами (штифтові).
Гравіально-полірувальні роботи
Верстат характеризується наявністю гнучкого вала зі свердлільним патроном, за допомогою якого можна використовувати найменші інструменти під час свердління, шліфування, полірування, гравіювання, чищення.
Плавне регулювання обертівЗавдяки плавному регулюванню режимів (550-1650 об/хв), користувач може самостійно настроювати роботу та вибирати необхідну кількість обертів під час оброблення тих чи інших матеріалів.
Різно під кутомУ процесі виконання косого різання часто виникає потреба у нахилі робочого столу. У верстаті Deco-flex передбачена можливість нахилу робочої поверхні аж до 45. Чітка шкала дає змогу максимально точно встановити необхідний кут нахилу (крок 1 мм). Зафіксувати нахил можна за допомогою швидкозатискного гвинта, не використовуючи водночас жодних додаткових інструментів.
Освітлення робочої зониДля виконання роботи в максимально комфортних умовах, цей лобзиковий верстат обладнаний яскравою підсвіткою робочої зони з гнучкою основою.
СтружкосдувПил, яка з'являється в процесі пропилювання в робочій зоні інструмента, видувається в спеціальний канал із металевим соплом.
Набор на 103 предмета- Твердосплавні борфрези (6 шт.)
- Шліфувальні головки (11 шт.):
- карбід кремнію (SiC) — кольорові метали: алюміній, мідь, латунь, бронза, чавун
- корунд (B) бакелітова
- корунд (BV) — не засовуються для алюмінію, латуні, бронзи тощо.
- Металеві щітки (3 шт.)
- Полімерні щітки (3 шт.)
- Тримачі для шліфувальних кілець (гільц) (2 шт.)
- Тримачі для швидкознімних кіл (2 шт.)
- Шліфувальне кільце (гільза) 15 мм (11 шт.)
- Шліфувальне кільце (гільза) 10 мм (11 шт.)
- Швидкознімний абразивний круг 25 мм (25 шт.)
- Швидкознімний абразивний круг 30 мм (10 шт.)
- Шліфувальний брусок (1 шт.)
- Полірувальний бор (5 шт.)
- Круг фетровий полірувальний 25 мм (5 шт.)
- Круг фетровий полірувальний 15 мм (5 шт.)
- Цанговий затискач (2 шт.)
- Паста гої (1 шт.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Вид верстата | лобзикові |
| Висота, мм | 380 мм |
| Габарити | 630x320x380 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина пропилу | 50 мм |
| Гравер | Так |
| Діаметр витяжного патрубка | 35 мм |
| Захист робочої зони | Так |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Комплектація | - Лобзиковий верстат, — набір обладнання (103 предмети), — інструкція |
| Кріплення | універсальне |
| Максимальна швидкість полотна | 1650 об/хв |
| Максимальна товщина заготовки | 50 мм |
| Максимальна ширина заготовки | 405 мм |
| Потужність, Вт | 90 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Харчування | Від мережі |
| Підключення стружкоотсоса | Так |
| Розмір робочого столу | 415х255 мм |
| регулювання обертів | Да |
| Різ під кутом | Так |
| Швидкість полотна | 550-1650 об/хв |
| Країна походження | Німеччина |
| Кут нахилу столу | 45° |
| Ширина, мм | 320 мм |
- Ціна: 4 749 ₴









