Опис моделі Laserliner MoistureMaster Compact Plus (082.334A)
Вологомір створений для оцінки рівня вологості 62 матеріалів — різних сортів деревини, гіпсокартону, цегли, стяжок, бетону, штукатурки. Прилад не руйнує завдяки безконтактному зчитуванню інформації. Підтримує режим карбідного методу для замірів вологи в %.
Особливості та переваги моделі MoistureMaster Compact Plus (082.334A):- швидке інформування світловим індикатором — сухий або сирий будматеріал,
- сканує предмети до 30 мм завглибшки,
- через Bluetooth дані передаються на смартфон,
- функціонал MC для перевірки двох різних основ,
- великий дисплей із підсвіткою і великими символами для читання показників,
- зручне меню кількома мовами,
- у разі бездіяльності впродовж 2 хвилин автоматично вимикається для економії заряду,
- є звукова індикація,
- невеликі габарити та спеціальні вставки для комфортного утримання пристрою,
- укомплектований практичним чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.226 кг |
| Тип інструмента | вологомір |
| Габарити | 81x154x36 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вимірювальні елементи | безконтактний |
| Інформаційний дисплей | цифровий |
| Клас | промисловий |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Призначення | для бетону для гіпсокартону для штукатурки для дерева для будівельних матеріалів для стін |
| Особливості | підсвітка дисплея з bluetooth звуковий сигналізатор |
| Робоча температура | від 0 до +40 °C |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип акумулятора | 'Крона' 9В |
| Тип товару | вологомір |
| Функції | автовизначення «сирий/сухий» автовимкнення вимірювання вологості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 144 ₴





