Опис моделі Laserliner DampFinder Compact (082.015A)
Вологомір швидко й акуратно перевірить рівень вологи в різних породах деревини, штукатурці, утеплювальних і облицювальних матеріалів. Модифікація підійде як для професіоналів, так і для новачків, допоможе протестувати будівлі, конструкції або окремі елементи для прийняття рішень про подальші дії.
Особливості та переваги моделі DampFinder Compact (082.015A):- раціональне енергоспоживання під час оцінювання стану великих обсягів предметів, що перевіряються,
- ударостійкий екран із підсвіткою і великими символами виводить результати аналізу,
- гострі щупи м'яко занурюються в досліджувану речовину, не руйнуючи її,
- похибка вимірювань є в межах 1-2%, що не є критичним для основного переліку завдань,
- ковпачок із функцією діагностування,
- компактність і портативність приладу, який можна взяти із собою під час купівлі пиломатеріалу,
- пластиковий корпус витримає падіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.183 кг |
| Тип інструмента | вологомір |
| Габарити | 58х155х38 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вимірювальні елементи | щупи |
| Інформаційний дисплей | цифровий |
| Клас | професійний |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Призначення | для бетону для дерева для будівельних матеріалів для стін |
| Особливості | підсвічування дисплея звуковий сигналізатор |
| Робоча температура | від 0 до +40 °C |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип акумулятора | батарейки (4хААА) |
| Тип товару | вологомір |
| Функції | автовимкнення вимірювання вологості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920 ₴





