


Професійний вологомір Laserliner DampMaster Compact Plus (082.321A)
10 335 ₴
- Немає в наявності
- Код: 955984
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис моделі Laserliner DampMaster Compact Plus (082.321A)
Професійний вологомір із високою точністю вимірює вміст вологи в деревині, штукатурці, стяжці та будматеріалах, даючи змогу проводити комплексний аналіз об'єкта або окремих елементів. Прилад використовують на виробництві, будмайданчиках, у лабораторіях і точках продажу.
Особливості та переваги моделі DampMaster Compact Plus (082.321A):- самотестування підтримує якісне визначення рівня вологості,
- енергоощадна версія з автовимкненням після деякого простою,
- підтримка Bluetooth дасть змогу передавати дані на телефон і планшет,
- світлодіодні індикатори сповіщають про важливі моменти,
- РК-екран із великими символами зручний для отримання цікавої інформації,
- адаптується в температурі досліджуваного предмета з ручною або автоматичною компенсацією,
- оптимальний для перевірки важкодоступних зон у конструкціях і об'єктах складної форми,
- прогумований корпус.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.186 кг |
| Тип інструмента | вологомір |
| Габарити | 58х155х38 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вимірювальні елементи | щупи |
| Інформаційний дисплей | цифровий |
| Клас | промисловий |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Призначення | для бетону для штукатурки для дерева для сипких матеріалів для будівельних матеріалів для стін |
| Особливості | підсвітка дисплея з bluetooth звуковий сигналізатор |
| Робоча температура | від 0 до +40 °C |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип акумулятора | батарейки (4хААА) |
| Тип товару | вологомір |
| Функції | режим самотестування автовимкнення вимірювання вологості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 335 ₴



