Опис моделі Laserliner MoistureFinder Compact (082.332A)
Вологомір вимірює вміст вологи в дошках і брусі, опоряджувальних матеріалах, гіпсокартоні. Не руйнує як пристрої зі щупами, прилад додається до цікавого об'єкта та видає результат. Вимірювач потрібний у будівельних магазинах, на виробництві, тестуванні приміщень і конструкцій.
Особливості та переваги моделі MoistureFinder Compact (082.332A):- підтримує аналіз 4 груп матеріалів — цементна стяжка, штукатурка, тверді породи деревини (беріза, дуб, бук) і м'які (липа, сосна)
- ступінь вологості видається в розрізі сухий/вологий світлодіодним індикатором для миттєвої оцінки,
- екран із підсвіткою і декількома рівнями символів зручний для читання показників,
- значення відбиваються в % співвідношення до маси в сухому стані,
- мінімальна похибка для компактної модифікації,
- зручно розміщується в долоні, ребристі боки виключають вислизання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.226 кг |
| Тип інструмента | вологомір |
| Габарити | 81х154х36 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вимірювальні елементи | безконтактний |
| Інформаційний дисплей | цифровий |
| Клас | професійний |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Призначення | для бетону для гіпсокартону для дерева для будівельних матеріалів для стін |
| Особливості | підсвічування дисплея звуковий сигналізатор |
| Робоча температура | від 0 до +40 °C |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип акумулятора | 'Крона' 9В |
| Тип товару | вологомір |
| Функції | автовимкнення автовизначення «сирий/сухий» вимірювання вологості |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 494 ₴





