Опис моделі Lifan 2.8GF-7 LS
Як резервне джерело живлення в разі припинення центрального енергопостачання можна використовувати бензо-газовий генератор Lifan 2.8GF-7 LS. Потужності двигуна вистачить для живлення електроприладів на дачі, у приватному будинку, невеликому магазині. Пристрій може застосовуватися ремонтними бригадами, на будівельному майданчику або під час аварій. До нього можна приєднувати навіть газовий котел, адже опалювальна система має працювати безперервно.
Особливості та переваги моделі 2.8GF-7 LS:- здатний заряджати автомобільний акумулятор завдяки вбудованому 12 Входу,
- паливний бак вміщує 15 л пального, чого вистачає на 10 год безперебійного функціонування в разі спалювання щогодини 1,48 л,
- датчик контролю рівня оливи запобігає сухому ходу, що зменшує знос струменястості частин,
- стійкість і захист від механічних пошкоджень забезпечує трубчаста рама зі сталі з антикорозійним покриттям,
- синхронний альтернатор і мідна обмотка гарантують стабільність вихідної напруги та максимальну струмовіддачу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lifan |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51 кг |
| Вбудований стабілізатор напруги | Да |
| Висота, мм | 459 мм |
| Вихід 12 В | Так |
| Габарити | 590х450х459 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчик рівня палива | Да |
| Додаткові параметри | OHV |
| Захист двигуна від низького рівня масла | Да |
| Захист від перевантажень | Так |
| Клас | побутової |
| Клас захисту | IP23 |
| Комплектація | - Двопаливний генератор, — картонна коробка, — інструкція з експлуатації, — гарантійний талон |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Максимальна потужність (220В) | 3.2 кВт |
| Марка палива | Газ пропан/бутан LPG + метан CNG АІ-92 |
| Модель двигуна | LIFAN 170F |
| Потужність, л. с. | 7 л. с. |
| Призначення | для будинку/дачі |
| Наявність автоматики | Немає |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Об'єм двигуна | 212 см. куб. |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Обсяг паливного бака | 15 л |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Виробник двигуна | Lifan |
| Витрата бензину | 374 г/кВт·ч |
| Витрата газу | 448.8 г/кВт·ч |
| Регулятор оборотів двигуна | механічний |
| Система аварійної зупинки | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | електростарт ручний стартер |
| Тип розеток | 1х16А (220В) |
| Тип палива | бензин/газ |
| Тип установки | портативні (переносні) |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Частота струму/напруги | 50 Гц |
| Ширина, мм | 450 мм |
| ЕКО режим | Немає |
| виконання | відкрите |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 530 ₴






