Для управління форматно-розкроювальним верстатом користувачеві необхідно скористатися панеллю управління, вона розташована на лицьовій частині пристрою, всі кнопки та перемикачі панелі мають чітке та зрозуміле маркування.
На робочому столі форматно-розкроювального верстата розташований кутовий упор , за його допомогою Ви зможете позиціонувати оброблювану заготовку під будь-яким необхідним кутом, на упорі є градусна шкала. FDB Maschinen MJ6132Z-B:
- Верстат MJ 6132Z-B призначений для розпилювання виробів з дерева, ДСП, МДФ та подібних матеріалів, а також твердих полімерних матеріалів.
- Верстат дозволяє виконувати розпилювання без сколювання країв заготовки завдяки застосуванню функції підрізування підрізною пилкою на великій швидкості.
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри робочого простору (ДхШ) | 6750×4820 мм |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 3350×3330×1460 мм |
| Кронштейн кріплення системи стружкування | Да |
| Максимальна висота різання за 90 | 80 мм |
| Максимальна довжина поперечного упору підтримувальної платформи | 3000 мм |
| Максимальна довжина пропилу | 3200 мм |
| Максимальна ширина пропилювання між поздовжнім упором | 1210 |
| Потужність електродвигуна привода основної пили | 4 кВт |
| Потужність електродвигуна приводу підрізної пили | 0,75 кВт |
| Напруга електродвигуна привода пильних дисків | 380 В |
| Підіймання й опускання основного пиляльного диска | ручний |
| Підіймання й опускання підрізного пиляльного диска | ручний |
| Розмір додаткового сталевого столу станини (ДxШ) | 760x630 мм |
| Розмір основної пили (мах.) | 315х30 мм |
| Розмір рухомого столу | 3200x375 мм |
| Розмір підтримувальної платформи рухомого стола | 1100x570 мм |
| Розмір підрізної пили | 120х20х3 мм |
| Розмір столу станини (ДхШ) | 980x550 мм |
| Швидкість обертання основної пили | 4000/6000 об./хв |
| Швидкість обертання підрізної пили | 8000 об/хв |
| Кут нахилу пильного диска | 0-45 |
| Центральна система змащення вузлів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 000 ₴








