Форматно-розкрийковий верстат FDB Maschinen FR45ZS
335 000 ₴
324 950 ₴
- В наявності
- Код: 827133
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Форматно-розкроювальний верстат FDB Maschinen FR 45 ZS - якісний пристрій професійного рівня. Модель використовується переважно в меблевій промисловості.
Для управління даною моделлю форматно-розкроювального верстата користувачу необхідно скористатися панеллю управління вона розташована на передній частині пристрою, складається з кнопок та важелів управління, все інтуїтивно зрозуміло, розбереться навіть недосвідчений користувач.
Кутовий упор встановлюється на робочому столі верстата, за його допомогою Ви зможете позиціонувати оброблену заготовку під потрібним для користувача кутом в межах від 0 до 45 градусів.
На даній моделі верстата два електричні двигуни з номінальною потужністю 5500 і 1100 Вт, які використовуються для роботи основного та підрізного пильних дисків. Основний двигун має три швидкості роботи.
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри робочого простору (ДхШ) | 7175×5390 мм |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 3445×3620×1500 мм |
| Кронштейн кріплення системи стружкування | Да |
| Максимальна висота різання за 90 | 125 мм |
| Максимальна довжина поперечного упору підтримувальної платформи | 3600 мм |
| Максимальна довжина пропилу | 3200 мм |
| Максимальна ширина пропилювання між поздовжнім упором | 1330 |
| Потужність електродвигуна привода основної пили | 5.5 кВт |
| Потужність електродвигуна приводу підрізної пили | 1.1 кВт |
| Напруга електродвигуна привода пильних дисків | 380 В |
| Підіймання й опускання основного пиляльного диска | електропривод |
| Підіймання й опускання підрізного пиляльного диска | електропривод |
| Розмір додаткового сталевого столу станини (ДxШ) | 850x750 мм |
| Розмір основної пили (мах.) | 400х30 мм |
| Розмір рухомого столу | 3200x415 мм |
| Розмір підтримувальної платформи рухомого стола | 1200x570 мм |
| Розмір підрізної пили | 120х22х3 мм |
| Розмір столу станини (ДхШ) | 1070x650 мм |
| Швидкість обертання основної пили | 3000/4000/5000 об/хв |
| Швидкість обертання підрізної пили | 8000 об/хв |
| Кут нахилу пильного диска | 0-45 |
| Центральна система змащення вузлів | Да |
- Ціна: 324 950 ₴









