Рейсмусовий двосторонній верстат FDB Maschinen MB204A
234 000 ₴
- В наявності
- Код: 972362
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рейсмусові верстати FDB Maschinen MB 204 A призначені для калібрування дошки та бруса у розмір і відрізняються високою якістю та надійністю.
Особливості рейсмусового верстата FDB Maschinen MB 204 A:
- Чотири вертикальні напрямні забезпечують точність і стійкість при встановленні рейсмусового столу по висоті.
- Вал із чотирма ножами забезпечує високу якість оброблюваних поверхонь.
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різкості | 8-120 мм |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 830х940х1180 мм |
| Діаметр отвору для стружковідсмоктувача | 100 мм |
| Кількість стругальних ножів | 4 шт. |
| Максимальна глибина стругання верхнього робочого вала | 4 мм |
| Максимальна глибина стругання нижнього робочого вала | 2 мм |
| Мінімальна довжина строгості | 390 мм |
| Потужність двигуна (380 В) | 7,5 кВт |
| Швидкість подавання заготовки | 8, 12 м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 000 ₴









