Світлодіодна фара 3W LED 3150 люменів
3 248 ₴
3 150,56 ₴
- В наявності
- Код: 55063
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна фара Groz LED-541 для встановлення на будь-який транспорт: екскаватор, комбайн, тягач, трактор або звичайний автомобіль. 15 LED-світлодіодів видають високу потужність 45W і яскраве біле світло 3150 люменів. Завдяки куту світлового потоку 60 фара світить рівномірно та може освітлювати велику площу на відстань 80 метрів.
Міцна та надійна конструкція класом захисту IP67
Корпус зроблений із литого алюмінію, а лінза з міцного полікарбонату. Фара працює за будь-якої погоди: сніг, дощ та ін.
Джерело живлення
Фара працює від постійної напруги 9-32 вольтів від бортової мережі, що дає змогу під'єднати її до будь-якого транспорту. Кабель під'єднання завдовжки 450 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Прожектори |
| Дальність променя | 80 м |
| Джерело живлення | 9V DC - 32V DC |
| Потужність світлового потоку | 3150 Лм |
| Потужність світлодіодів | 15 LED-світлодіодів по 3W |
| Робоча температура | від -20 °C до 45 °C |
| З акумулятором | Немає |
| З магнітом | Немає |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип світлодіода | LED |
| Ширина світлового променя | 60° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150,56 ₴



