Ліхтар акумуляторний для автосервісу з магнітом LED-370, 6W COB, 600 люменів
3 176 ₴
3 080,72 ₴
- В наявності
- Код: 55042
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Супертонкий (9 мм) портативний інспекційний акумуляторний ліхтар Groz LED-370 для професійного використання. Світлодіод нового покоління COB забезпечує потужність 6W і яскраве біле світло до 600 люменів. Завдяки широкому куту світлового потоку 120 ліхтарик світить рівномірно та може освітлювати великі площі.
У торці ліхтарика встановлений додатковий SMD-світлодіод на 1W, який видає щільне, вузькоспрямоване світло 120 люменів.
Міцна та надійна конструкція класами захисту IP54 та IK07
Корпус зроблений з АБС-пластику, а лінза з міцного полікарбонату. Ліхтарик ударостійкий і захищений від пилу, вологи та бризок. Ззаду розміщений регулятор інтенсивності світла від 0 до 600 люменів.
Універсальне використання завдяки трьом магнітам, одному гачку та поворотному шарніру
Запантентований шарнірний механізм дає змогу повертати ліхтарик на 360 і нахиляти його в потрібну сторону.
Завдяки гачку ліхтарик можна повісити та повертати на 360 для напрямку світла туди, куди вам потрібно.
3 магніти в основі ліхтарика дають змогу закріпити ліхтарик на будь-якій металевій поверхні.
Економний і довговічний літієвий акумулятор із заряджанням через Micro USB
Акумулятор забезпечує до 1,5 години автономної роботи на максимальній потужності 600 люменів. За мінімальної потужності ліхтарик працює до 16 годин. Час роботи верхнього світла — 10 годин. Індикація заряду за допомогою 5 зелених світлодіодів, кожен показує 20% заряду. А новий літієвий акумулятор слугує до 5 разів довше, ніж стандартні акумулятори.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Ліхтарики |
| Час до повного заряджання | 4 часа |
| Час роботи акумулятора | 1,5 години за макс потужності/16 годин за хв потужності/10 годин верхній ліхтарик |
| Джерело живлення | акумулятор Li-Ion 3.7V 2600 mAh |
| Потужність світлового потоку | від 0 до 600 Лм |
| Потужність світлодіодів | 7W COB / 1W COB |
| Робоча температура | від -10 °C до 40 °C |
| З акумулятором | Да |
| З магнітом | Да |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип світлодіода | COB |
| Ширина світлового променя | 120° |
- Ціна: 3 080,72 ₴












