Портативний інспекційний ліхтар Groz LED-380 для професійного використання. Світлодіод нового покоління COB забезпечує потужність 5W і яскраве рівномірне біле світло на 500 люменів.
Міцна та надійна конструкція
Ліхтарик ударостійкий, завдяки легкій, але міцній алюмінієвій конструкції з текстурованою гумовою ручкою.
Універсальне використання завдяки магніту та клямці для ременя або кишені
Ліхтарик можна закріпити на кишені/ремені для забезпечення мобільності та роботи без допомоги рук.
Магніт на основі пристрою можна використовувати для закріплення ліхтарика на будь-якій металевій поверхні.
Економний і довговічний літієвий акумулятор із заряджанням через Micro USB
Акумулятор забезпечує до 4 годин автономної роботи. А новий літієвий акумулятор слугує до 5 разів довше, ніж стандартні акумулятори.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Ліхтарики |
| Час до повного заряджання | 4,5 години |
| Час роботи акумулятора | 4 години основне світло |
| Джерело живлення | Li-Ion 3.7V 2200 mAh |
| Потужність світлового потоку | 500 Лм |
| Потужність світлодіодів | 5W COB |
| Робоча температура | від -10 °C до 50 °C |
| Розміри | 198 мм ширина х 27 мм висота х 30 мм глибина |
| З акумулятором | Да |
| З магнітом | Да |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип світлодіода | COB |
- Ціна: 1 360 ₴








