Опис Рокла гідравлічна Vulkan SYP-1-2000
Гідравлічний візок Vulkan SYP-1-2000 — складське обладнання, за допомогою якого можна переміщати важкі вантажі на дерев'яних палітах. Часто використовується для транспортування об'єктів на території складу, навантаження або розвантаження тощів. Представлена модель відрізняється від інших міцнішою та якісною сталлю.
Призначення та зона використання: переміщення вантажів вагою до 2000 кг і підіймання їх на висоту до 20 см. Крім складів, часто застосовується в аеропортах, портах і на різних промислових об'єктах.
Особливості підіймального обладнання Вулкан
- Оптимальне співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги рокли Vulkan SYP-1-2000
- Поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору не залишають слідів і майже не створюють шуму.
- Оптимальна довжина вил (115 см)
- Ширина охоплення вил 55 см.
- Можна підіймати вантажі вагою до 2 т.
- Чудово працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні тощо.
- Розміри передніх коліс 18х5 см, а задніх — 8х6 см
- Спарені колеса надають конструкції надійності під час руху.
- Висота посадки становить 85 мм.
- Максимальна висота підйому досягає 200 мм.
Корисні відеоматеріали
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 65 кг |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.2 м мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 80х60 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 670 ₴



