Опис Гідравлічна рокла посилена Vulkan SYP-IIK 2500
Гідравлічний візок Vulkan SYP-IIK-2500 — складське обладнання для переміщення важких вантажів на території складу. Ця модель відрізняється від аналогів інших виробників міцнішою та якіснішою сталлю.
Призначення: переміщення вантажів вагою до 2500 кг і підйом їх на висоту до 19 см. Крім складів, рокли часто використовуються в аеропортах, портах і на різних промислових об'єктах.
Переваги рокли Vulkan SYP-IIK-2500
- Поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору
- Оптимальна довжина вил (115 см)
- Ширина охоплення вил 54 см
- Колеса не залишають слідів і створюють мінімальний шум
- Можна піднімати вантажі вагою до 2500 кг
- Чудово працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні тощо.
- Розміри передніх коліс 20х5 см
- Розміри задніх коліс 7х8 см
- Спарені колеса для надійнішого переміщення
- Мінімальна висота підйому — 85 мм
- Максимальна висота підйому — 190 мм
Характеристики рокли Vulkan SYP-IIK-2500
Максимальна вага підіймання: 2500 кг Мінімальна висота підіймання: 85 мм Максимальна висота підіймання: 190 мм Передні колеса: 200х50 мм Задні колеса: 70х80 мм Довжина вил: 115 см Ширина вил: 55 см Вага: 71 кг Країна реєстраційний бренд: Україна Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 кг |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.19 м мм |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 70х80 мм |
| Розмір кермових коліс | 200х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 834 ₴



