Опис Гідравлічна рокла Vulkan SYP-IIK-5000
Гідравлічний візок Vulkan SYP-IIK-5000 — складське обладнання для переміщення важких вантажів на території складу. Ця модель відрізняється від аналогів інших виробників міцнішою та якіснішою сталлю.
Призначення: переміщення вантажів вагою до 5000 кг і підйом їх на висоту до 20 см. Крім складів, рокли часто використовуються в аеропортах, портах і на різних промислових об'єктах.
Особливості підіймального обладнання Вулкан
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги Vulkan SYP-IIK-5000
- Поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору
- Оптимальна довжина вил (115 см)
- Ширина охоплення вил 55 см
- Колеса не залишають слідів і створюють мінімальний шум
- Можна піднімати вантажі вагою до 5000 кг
- Чудово працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні тощо.
- Розміри передніх коліс 18х5 см
- Розміри задніх коліс 8х6 см
- Спарені колеса для надійнішого переміщення
- Мінімальна висота підйому — 85 мм
- Максимальна висота підйому — 200 мм
Технічні характеристики
Макс. вага підйому:
5000 кг
Мін. висота підйому:
85 мм
Макс. висота підйому:
200 мм
Передні колеса:
180х50 мм
Задні колеса:
80х60 мм
Довжина вил:
115 см
Ширина вил:
55 см
Вага:
80 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 121 кг |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.2 м мм |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 80х60 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 436 ₴



