Опис Стіл вантажопідіймальний гідравлічний VULKAN SYTJ-100 1000 кг/1м
Стіл гідравлічний VULKAN SYTJ-100 — складське обладнання для транспортування важких вантажів і підняття їх на верхні полиці стелажів, рівні або майданчики. Часто використовується в процесі навантаження або вивантаження. За допомогою цього підіймального механізму можна неабияк прискорити переміщення габаритних і важких об'єктів.
Призначення: активно застосовується для піднімання різних товарів, вантажів, важкого обладнання та невеликої техніки. Застосовується в портах, на заводах, складських приміщеннях, аеропортах, вокзалах тощо. Може використовуватися як робоче місце у виробничому цеху.
Особливості підіймального обладнання Vulkan
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги гідравлічного столу Vulkan SYTJ-100
- Гарна вантажопідіймальність (1000 кг)
- Надійний у використанні
- Нейлонове покриття коліс забезпечує чудове зчеплення з поверхнею підлоги
- Дає змогу підіймати об'єкти на висоту до 1 м
- Оптимальні розміри столу (1000х510х98 мм)
- Зручна ручка заввишки 102 см
- Стійкий і легкий у керуванні навіть за максимальних навантажень
Інструкція експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 110 кг |
| Висота в складеному стані | 390 мм |
| Висота підйому | 1 м мм |
| Висота ручки | 980 мм |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Розмір коліс | 150х40 мм |
| Розмір платформи | 1000х510х55 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 490 ₴




