Опис Стіл гідравлічний підіймальний VULKAN SYTJ-100S G 1000 кг
Стіл гідравлічний VULKAN SYTJ-100S — підіймальний механізм для переміщення важких вантажів на необхідну висоту. Часто використовується для підняття об'єктів на верхні полиці стелажів або майданчиків. За допомогою підіймального стола можна оптимізувати процес навантаження та вивантаження поклажі.
Призначення: активно використовується для піднімання різних товарів, вантажів, важкого обладнання та невеликої техніки. Застосовується в портах, на заводах, складських приміщеннях, аеропортах, вокзалах тощо.
Особливості підіймального обладнання Vulkan
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги гідравлічного столу Vulkan SYTJ-100S
- Може піднімати вантаж вагою до 1000 кг
- Надійний в експлуатації
- Нейлонове покриття коліс забезпечує чудове зчеплення з поверхнею підлоги
- Дає змогу підіймати вантажі на висоту до 1,5 м
- Оптимальні розміри столу (1200х610х60 мм)
- Зручна ручка заввишки 102 см
- Стійкий і легкий у керуванні навіть за максимальних навантажень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 кг |
| Висота в складеному стані | 500 мм |
| Висота підйому | 1.5 м мм |
| Висота ручки | 1020 мм |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Розмір платформи | 1200х610х60 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 654 ₴



