Стіл гідравлічний вантажопідіймальний VULKAN жовтий 150 кг/0,72 м SYTJ-15
14 567 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92027
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Стіл гідравлічний вантажопідіймальний VULKAN жовтий 150 кг/0,72 м SYTJ-15
Стіл гідравлічний VULKAN SYTJ-15 — підіймальне обладнання для складських приміщень і промислових об'єктів. З його допомогою можна підіймати важкі вантажі на необхідну висоту. Часто використовується для переміщення габаритних об'єктів на верхні полиці стелажів або високі платформи. Підіймальний стіл неабияк прискорює транспортування вантажу.
Призначення: активно використовується для піднімання різних товарів, вантажів, важкого обладнання та невеликої техніки. Застосовується в портах, на заводах, складських приміщеннях, аеропортах, вокзалах тощо. Може використовуватися як робоче місце у виробничому цеху.
Особливості підіймального обладнання Vulkan
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги гідравлічного столу Vulkan SYTJ-15
- Може підіймати вантаж вагою до 150 кг
- Надійний в експлуатації
- Нейлонове покриття коліс забезпечує чудове зчеплення з поверхнею підлоги
- Дає змогу підіймати вантажі на висоту до 0,72 м
- Оптимальні габарити (70х45х4 см)
- Зручна ручка заввишки 95 см
- Стійкий і легкий у керуванні навіть за максимальних навантажень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43 кг |
| Висота в складеному стані | 220 мм |
| Висота підйому | 0.72 м мм |
| Висота ручки | 950 мм |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Розмір коліс | 100х30 мм |
| Розмір платформи | 700х450х40 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 567 ₴



