Опис Генератор бензиновий Vulkan 10.0 кВт SC13000-III (SC13000-III)
Бензиновий генератор Vulkan SC13000-III — пристрій для резервного живлення електрообладнання із загальною потужністю 13 кВт. Завдяки місткому бензобаку на 45 л робочий цикл генератора може досягати 16 годин за максимальних навантажень.
Призначення: призначений для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення.
Особливості генераторів Vulkan
- Гарна продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійні альтернатори
- Місткий паливний бак
Переваги електрогенератора Vulkan SC13000-III
- Надійний чотиритактний двоциліндровий двигун потужністю 22 кВт
- Дві пари коліс знесичує зручніше транспортування генератора
- Автоматичне регулювання напруги
- Зручна передня панель керування
- Повітряна система охолодження
- Надійний електростартер спрощує процес запуску
- Повного паливного бака вистачить на 16 годин роботи
- Розроблений для 3-фазного харчування
- Може працювати навіть із чутливою електронікою
- Датчик рівня оливи в картері двигуна
- Місткий паливний бак об'ємом 45 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 195 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 45 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Час безперервної роботи | 12.0 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Клас | Професійний |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна/три |
| Модель двигуна | Zongshen ZS GB 680 FE |
| Потужність | 10.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 24 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 9.6 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 12.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 8.8 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 10.0 кВт |
| Об'єм двигуна | 688 см3 |
| Обсяг паливного бака | 45.0 л |
| Об'єм бака для олії | 1.2 л |
| Особливості | Силова розетка 230 В 32 А, Лічильник мотогодин, транспортувальні колеса |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири, для кемпінгу, компресора |
| Розміри | 78x66x93 см |
| Витрата палива | 5 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 000 ₴






