Опис Штабелер гідравлічний Vulkan SYG 2016 2000 кг сірий
Гідравлічний штабелер Vulkan SYG-2016 - підйомне складське обладнання для виконання операцій з транспортування і переміщення важких вантажів на дерев'яних палетах. Модель Vulkan SYG-2016 часто використовують для навантаження і вивантаження товарів на складах, супермаркетах, оптових базах, підприємствах тощо.
Призначення: переміщення об'єктів, укладання їх на стелажі, штабелювання вантажів один на одного.
Особливості підйомного обладнання Vulkan
- Оптимальне співвідношення ціни і якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги гідравлічного штабелера Vulkan SYG-2016
- Вила з міцної зносостійкої сталі
- Може піднімати вантажі до 2000 кг
- Ефективно працює з габаритним вантажем
- Надійні колеса з нейлоновим покриттям забезпечують надійне зчеплення з поверхнею
- Піднімає об'єкти на висоту до 1,6 м
- Оптимальна довжина (110 см) і ширина (55 см)
- Досить легкий в управлінні
- Вага 275 кг робить його більш стійким під час руху
Технічні характеристики штабелера Vulkan SYG-2016
Вантажопідйомність: 2000 кг Висота підйому: 0,09 - 1,6 м Довжина вил: 1 м Радіус розвороту: 1400 ммМатеріал коліс: нейлон Розмір ведучих коліс: 18х5 см Розмір передніх коліс: 8х6 см Висота: 203 см Ширина: 138 см Вага: 275 кг Країна реєстрації бренду: Україна Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 275 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 320-710 мм |
| Внутрішнє розширення вил | 20-410 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Довжина вил | 1.1 м |
| Макс.робоча висота | 1.6 м |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип штабелера | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 500 ₴






