Штабелер електричний самохідний гідравлічний Vulkan CTD-15/20 1500 кг
152 753 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92287
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Штабелер електричний самохідний гідравлічний Vulkan CTD-15/20 1500 кг
Гідравлічний електричний штабелер Vulkan CTD15/30 — складське обладнання з гідравлічною системою підіймання й електроприводом. Часто використовується для підіймання та транспортування вантажів під час навантаження або вивантаження на складах, портах, вокзалах тощо. Також за допомогою штабелерів складають товари на невеликих складах і супермаркетах.
Призначення: переміщення вантажів, укладання їх на стелажі, штабелювання об'єктів одна на одну.
Переваги штабелера Vulkan CTD15/30
- Надійні гідравлічні блоки та зносостійкі колеса неабияк продовжують експлуатаційний ресурс
- Надійна сталева рама витримує високі навантаження впродовж тривалого часу
- Колеса з нейлоновим покриттям забезпечують чудове зчеплення з підлогою та не залишають слідів на підлозі
- Колеса захищені сталевою рамою від зіткнень із перешкодами
Технічні характеристики штабелера Vulkan CTD15/30
Тип: самохідний Вантаж: 1500 кг Мін. висота підіймання: 0,085 м Макс. висота підіймання: 3 м Довжина вил: 1,15 м Радіус розвороту: 1500 мм Матеріал коліс: нейлон Розмір провідних коліс: 18х5 см Розмір передніх коліс: 8х9,3 см Колісна база: 145 см Потужність електродвигуна: 1.6 кВт Ємність акумулятора: 120 А·год Напруга акумулятора: 12 В Вага: 480 кг Батьківщина торгової марки: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 440 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 540 мм |
| Габарити | 1850x750x1580 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс.робоча висота | 2.0 м |
| Максимальна ємність акумулятора | 80 Агод |
| Мін. робоча висота | 0.085 м |
| Напруга акумулятора | Двадцять чотири |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 753 ₴



