Опис Штабелер електричний Vulkan CTDF15/25 1500 кг, 2.5 м
Електричний штабелер Vulkan CTDF15/25 — електричне самохідне обладнання для транспортування та переміщення вантажів під час вантажно-розвантажувальних робіт. Модель Vulkan CTDF15/25 часто використовують для навантаження та вивантаження товарів на складах, у супермаркетах, гуртових базах, підприємствах тощо. Пристрій підіймає вагу 1500 кг на висоту до 2,5 м.
Призначення: переміщення об'єктів, укладання їх на стелажі, штабелювання вантажів один на одного.
Переваги штабелера Vulkan CTDF15/25
- Гарне тягове зусилля дає змогу виконувати свою роботу даше на ухилних рампах
- Самохідний тип пересування — штабелер їде самостійно, ви тільки керуєте
- Двосекційна форма щогли збільшує висоту підйому, забезпечуючи водночас компактність зберігання
- Електромагнітний гальмо з рекуперацією забирає частину енергії, зменшуючи в такий спосіб оберти, і передає її назад в акумулятор, заряджаючи його
- Висота щогли в складеному стані досягає 185 см
- Міцні колеса з поліуретану: 4 спереду/1 ззаду
- Акумулятори 2x12В ємністю 80 А·год вистачає на 4 години роботи
- Плавний старт і підйом вил
- Усі вузли керування зручно розташовані на ручці
- Штабелер автоматично вимикається у разі досягнення максимальної висоти підйому
- Підіймає вантаж вагою до 1,5 тонни на висоту до 2,5 м
Комплектація
- Акумулятор — 2 шт.
- Зарядний пристрій DC24В/10А — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 465 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 550 мм |
| Габарити | 1850x750x1840 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс.робоча висота | 2.5 м |
| Максимальна ємність акумулятора | 80 Агод |
| Мін. робоча висота | 0.086 м |
| Напруга акумулятора | Двадцять чотири |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 347 ₴










