


Гідравлічна рокла посилена GTM SYP-IIK / 2500kg чорна (SYP-IIK / 2500kg)
14 285 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92280
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Гідравлічна рокла посилена GTM SYP-IIK / 2500kg чорна (SYP-IIK / 2500kg)
Основні переваги гідравлічної рокли GTM SYP-IIK / 2500kg:
- 2500 кг — реальна вантажність рокли
- 1150 мм — довжина вил
- 540 мм — ширина вил
- 85 мм — мінімальна висота підіймання
- 190 мм — максимальна висота підіймання
- Чавунні колеса з покриттям із поліуретану
- 200*50 мм — збільшений розмір передніх коліс
- 80*70 мм — збільшений розмір задніх коліс
- Додаткові ролики для руху похилими поверхнями
- Надійне зчеплення з поверхнею
- Підвищена міцність конструкції
- Корпус виготовлений із товстої вуглецевої сталі
- Тришарове забарвлення корпусу
- Посилені гідровузел забезпечують до 70 000 циклів підіймання-опускання вантажу.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Гидравлическая рокла GTM SYP-IIK / 2500kg
ОПИС ГІДРАВАЛЬНИЙ РОКЛИ GTM SYP-IIK / 2500kg
GTM SYP-IIK/ 2500kg — професійне обладнання, призначене для переміщення вантажів вагою до 2,5 т на складах, у магазинах і виробництвах. Вирізняється посиленою конструкцією корпусу та збільшеним ресурсом гідровузла, що дає змогу надійно працювати під час усього терміну експлуатації. Стандартна довжина вил 115 см дає змогу працювати з європалетами, не побоюючись пошкодити товар. Колеса в цій моделі збільшені в розмірі, що дає змогу працювати з великим навантаженням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 кг |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.19 м мм |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Матеріал покриття коліс | чавун з PU |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 80х70 мм |
| Розмір кермових коліс | 200х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 285 ₴



