Опис Генератор інверторний 7.5 кВт GTM DK9000i
Інверторний бензиновий генератор GTM DK9000i — обладнаний надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки DK460F з максимальною потужністю на виході до 8 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід або риболовлю ще яскравішим і комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 26 л вистачить до 10.5 години за 50% навантаження. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів і комп'ютерів. Захист за низького рівня мастила. Зручна захищена панель.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження або перегрівання. Індикатор сигналів тривоги неабияк спрощує контроль під час використання.Переваги електрогенератора GTM DK9000i:
- Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Кожух генератора дає змогу досягти максимально тихої роботи
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <,3%
- Проста у використанні багатофункціональна панель.
- Точний контроль займистика, інтелектуальне керування швидкістю двигуна, вища ефективність, нижча витрата.
- Можна використовувати для під'єднання медичного обладнання та чутливої техніки
- 7.5 кВт — висока номінальна потужність
- 26 л — великий об'єм бака для палива за низької витрати
- 220 В — номінальна напруга під час роботи
- 30.4 А — номінальний струм під час роботи
- 810х640х760 мм — компактні габарити
- Висока мобільність завдяки великим колесам і зручним держакам для переміщення
Комплектація
- Генератор GTM DK9000i – 1 шт
- Трубний ключ — 1 шт.
- Мережева вилка 220 В 16 А — 1 шт.
- Мережева вилка 220 В 32 А - 2 шт.
- Інструкція експлуатації — 1 шт.
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 26 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Час безперервної роботи | 10.5 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутовий, міні |
| Клас захисту | IP54 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | Dinking DK460F |
| Потужність | 7.5 кВт Вт |
| Потужність максимальна 1ф | 8.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 7.5 кВт |
| Об'єм двигуна | 459 см3 |
| Обсяг паливного бака | 26 л |
| Особливості | Вихід USB, Паралельне під'єднання, Лічильник мотогодин |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для лікарні, для гаража, для дачі, для дому, для квадрокоптера, для квартири, для кемпінгу, компресора, для комп'ютера, для кондиціонера, для котла, для риболовлі, для фудтрака, для циркуляційного насоса, для електромобіля |
| Розміри | 81x64x76 см |
| Витрата палива | 2.5 л/час |
| Реалізація | у кожусі, шумозахист |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 816 ₴








