Опис Гідравлічна рокла Vulkan SYP-IIK Low profile
Гідравлічний візок SYP-IIK Low profile — складське обладнання для переміщення важких вантажів уздовж території складу. Ця модель може підіймати об'єкти вагою 1 тонна на висоту до 20 см. Вона також має нижчу посадку, ніж інші моделі Vulkan, що дає змогу працювати з нестандартними низькими піддонами (від 35 мм)
Призначення: переміщення вантажів і підіймання їх на необхідну висоту. Крім складів, рокли часто використовуються в аеропортах, портах і на різних промислових об'єктах.
Особливості підіймального обладнання Вулкан
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги рокли Vulkan SYP-IIK Low profile
- Передні поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору
- Задні маленькі ролики зі сталі
- Довжина вил становить 115 см
- Ширина охоплення вил 54 см
- Колеса не залишають слідів і створюють мінімальний шум
- Можна піднімати вантажі вагою до 1000 кг
- Чудово працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні тощо.
- Розміри передніх коліс становить 18х5 см
- Задні подвійні колеса мають розмір 6х8 см
- Мінімальна висота підйому — 35 мм
- Максимальна висота підйому — 200 мм
- Рокла важить 68 кг
Технічні характеристики рокли Vulkan SYP-IIK Low profile
Максимальна вага підйому: 1000 кг Мінімальна висота підіймання: 35 мм Максимальна висота підіймання: 200 мм Віщувальні колеса: 180х50 мм Ролики: 60х80 мм Довжина вил: 115 см Ширина охоплення вил: 54 см Вага: 68 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 68 кг |
| Висота в складеному стані | 35 мм |
| Висота підйому | 0.2 м мм |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 60х80 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 910 ₴





