Опис Гідравлічна рокла Vulkan SYP-1-2500 жовтий
Гідравлічний візок Vulkan SYP-1-2500 — складське обладнання для навантаження, вивантаження та переміщення важких об'єктів на дерев'яній палеті. Часто використовується для переміщення вантажів за складом. Ця модель відрізняється від аналогів інших виробників міцнішою та якіснішою сталлю.
Призначення: переміщення вантажів вагою до 2500 кг і підйом їх на висоту до 20 см. Крім складів, рокли часто використовуються в аеропортах, портах і різних промислових об'єктах.
Особливості підіймального обладнання Вулкан
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги Vulkan SYP-1-2500
- Колеса поліуретанові з гумовим покриттям червоного кольору.
- Оптимальна довжина вил (115 см)
- Ширина охоплення вил 55 см.
- Колеса не залишають слідів і майже не створюють шуму
- Можна підіймати вантажі вагою до 2500 кг.
- Дає змогу працювати на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні тощо.
- Розміри передніх коліс 18х5 см
- Розміри задніх коліс 8х6 см
- Спарені колеса для надійнішого переміщення
- посадкова висота — 85 мм
- Максимальна висота підйому — 200 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 кг |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.2 м мм |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 80х60 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 845 ₴



