Опис Гідравлічна рокла Vulkan HPT 1t
Гідравлічний візок HPT 1t — складське обладнання для переміщення важких вантажів на території складу. Ця модель може підіймати об'єкти вагою 1 тонна на висоту до 80 см.
Призначення: переміщення вантажів і підіймання їх на необхідну висоту. Крім складів, рокли часто використовуються в аеропортах, портах і на різних промислових об'єктах.
Особливості підіймального обладнання Вулкан
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги рокли Vulkan HPT 1t
- Поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору
- Довжина вил становить 115 см
- Ширина кожної вила становить 16 см
- Ширина охоплення вил 54 см
- Колеса не залишають слідів і створюють мінімальний шум
- Можна піднімати вантажі вагою до 1000 кг
- Чудово працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні тощо.
- Розміри провідних коліс 18х5 см
- Розміри роликів 7,5х5 см
- Мінімальна висота підйому — 85 мм
- Максимальна висота підйому — 800 мм
- Рокла важить 70 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 кг |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.8 м мм |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 75х50 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 830 ₴





