



Генератор зварювальний 5 кВт Vulkan SC200M-2 бензиновий (SC200М-ІІ)
49 203 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34007
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Генератор зварювальний 5 кВт Vulkan SC200M-2 бензиновий (SC200М-ІІ)
Бензиновий генератор Vulkan SC200M-2 — пристрій для електроживлення зварювального обладнання під час зварювальних робіт. Ця модель може генерувати однофазний зварювальний струм (220 В). Максимальна потужність генератора може досягати 5,5 кВт. Завдяки паливному баку на 25 літрів, генератор може працювати досить тривалий час.
Призначення: призначений для подавання електрики для зварювального апарату під час зварювальних робіт.
Особливості генераторів Vulkan
- Гарна продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійні альтернатори
- Місткий паливний бак
Переваги електрогенератора Vulkan SC200M-2
- Надійний чотиритактний одноциліндровий двигун потужністю 5,5 кВт
- Надійний альтернатор із мідною обвиткою
- Зручна передня панель керування
- Повітряна система охолодження
- Видає струм 180 А
- Надійний електростартер спрощує процес запуску
- Повного паливного бака вистачить на 8 годин роботи
- Розроблений для однофазного живлення
- Датчик рівня оливи в картері
- Місткий паливний бак об'ємом 25 л
- Розмір генератора (82х56х65 см) надає йому кращої стійкості
Комплектація
- Коробка
- Генератор
- Інструкція
- Вилка
- Ключ свічковий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 96 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габарити | 820x560x650 мм |
| Діаметр електродів | 1.6 - 4.0 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | SENCI 420CC |
| Потужність | 5.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 14 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 5.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 5.0 кВт |
| Обсяг паливного бака | 25 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для кемпінгу, для зварювального апарату |
| Витрата палива | 2.7 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | асинхронний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
| Тип установки | портативний |
| Цикл зварювання 100% | 80 А |
| Цикл зварювання 35% | 180 А |
| Цикл зварювання 60% | 130 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 203 ₴



