Опис Рокла гідравлічна Metier 2000 кг жовта, довжина вил 1.15 м
Гідравлічний візок Metier 2000 — складське обладнання, за допомогою якого можна переміщати важкий вантаж на дерев'яних палітурках. Часто використовується для транспортування об'єктів на території складу, навантаження, розвантаження тощо. Представлена модель здатна транспортувати вагу до 2000 кг і забезпечена стандартними вилами завдовжки 115 м.
Призначення: використовується на складах, супермаркетах, торгових центрах, аеропортах, на залізничних станціях, у портах і на різних промислових об'єктах.
Переваги рокли Metier 2000 кг жовтого кольору
- Міцні поліуретанові колеса з надійним гумовим покриттям, завдяки якому не залишають слідів і практично не створюють шуму під час руху.
- Підходить для роботи на поверхні з плитки, полірованого бетону тощо.
- Спарені колеса забезпечують покращену стійкість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metier |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 65 кг |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.2 м мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 80х60 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | Гідравлічна |
| Ширина вил | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 535 ₴



