Штабелер гідравлічний Metier 2000 кг, 1.6 м червоний (CTY-E2.0T/1.6M)
42 610 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92323
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Штабелер гідравлічний Metier 2000 кг, 1.6 м червоний (CTY-E2.0T/1.6M)
Гідравлічний штабелер Metier — складське обладнання для підняття габаритних вантажів на палетах і укладання їх на стелажі. Ця модель має фарбування червоного кольору. Ширина вил 540 мм. Довжина вил 1.1 м. Максимальне підняття вантажу на висоту 1.6 м. Може піднімати вагу до 2000 кг.
Внимание! Перераховані показники є максимально можливими для цієї моделі. Це не означає, що штабелер може піднімати максимальну вагу на максимальну висоту.
Сфера застосування: використовується на складах, вокзалах, у супермаркетах, аеропортах, логістичних компаніях, портах.
Переваги червоного штабелера Metier 2000 кг / 1.6м / 1.1м
- Колеса з поліуретану забезпечують чудове зчеплення з поверхнею й не залишають на підлозі сліди
- Маневровий і легкий у керуванні
- Вила виготовлені з міцної сталі, стійкої до зношування.
- Надійні гідравлічні блоки витримують максимальні навантаження й забезпечують плавне підіймання й опускання вантажу
- Вся конструкція укріплена міцними зварювальними швами
- Порошкове фарбування захищає сталеву раму від корозії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metier |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 237 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 540 мм |
| Внутрішнє розширення вил | 340 мм |
| Габарити | 1670x720x2040 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Довжина вил | 1.1 м |
| Макс.робоча висота | 1.6 м |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип штабелера | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 610 ₴



