Опис Дизельний генератор 12 кВт Metier AD16000CRA (AD16000CRA)
Metier AD16000CRA — дизельний генератор промислового класу зі вихідною напругою 220/380 В, призначений для забезпечення електроживленням виробничих об'єктів, офісів, магазинів, державних установ. Ця модель генератора має номінальну потужність 12 кВт, чого буде досить для живлення електроприладів і обладнання в невеликій будівлі, а великий бак для палива на 25 л забезпечить безперебійну роботу до 8 годин за 75% навантаження.
Переваги електрогенератора Metier AD16000CRA:
- Якісний дизельний двигун Jeemar Power JM2V95F об'ємом 912 куб. см
- 220 В / 400 В — номінальна напруга на виході
- 12 кВт / 15 кВА — номінальна потужність на виході
- 12,8 кВт/16 кВА — максимальна потужність на виході
- 21,6 А/ 41 А — номінальний струм на виході
- 2 розетки: 230 В/16 А и 400В/32 А
- Клеми для під'єднання мережі 400 В
- Електростартер
- Вбудований комплект акумуляторних батарей ємністю 36 А·год з автоматичним підзаряджанням
- Цифрова система автоматичного регулювання напруги AVR
- Вбудований запобіжник на 32 А
- Роз'єм для під'єднання системи автоматичного запуску АВР (ATS)
- Для роботи використовується дизель, що відповідає стандарту EN 590
- Великий бак для палива на 25 л
- Витрата палива за 75% навантаження лише 3.2 л/год
- Захист від перевантаження
- Датчик рівня оливи
- Глушник з адаптером для відведення вихлопних газів
- Антикорозійне виготовлення кожуха з покриттям сплавом алюмінію й цинку
Комплектація
- Дизельний генератор Metier AD16000CRA — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metier |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 282 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| АВР (автоматичне введення резерву) | Да |
| Вид пального | Дизель |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Кількість фаз | одна/три |
| Модель двигуна | Jeemar Power JM2V88F |
| Потужність | 12.0 кВт Вт |
| Потужність максимальна 1ф | 12,8 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 12,8 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 12.0 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 12.0 кВт |
| Об'єм двигуна | 912 см3 |
| Обсяг паливного бака | 25 л |
| Об'єм бака для олії | 2.8 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR, Лічильник мотогодин |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для лікарні, для дачі, для дому, для квартири, кемпінгу, для електрокотла |
| Розміри | 118х65х89 см |
| Витрата палива | 3.2 (за 75% навантаження) л/год |
| Реалізація | у кожусі, шумозахист |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип установки | стаціонарний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 963 ₴





