
Штабелер електричний GTM ECL15N 3200 1,5т/3,2 м з АКБ Li-ion 48 В 50 А·год (ECL15N 3200)
296 713 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92359
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Штабелер електричний GTM ECL15N 3200 1,5т/3,2 м з АКБ Li-ion 48 В 50 А·год (ECL15N 3200)
GTM ECL15N 3200 — електричне самохідне обладнання для транспортування та переміщення вантажів під час вантажно-розвантажувальних робіт. Ця модель чудово підходить для навантаження та вивантаження товарів на складах, у супермаркетах, гуртових базах, підприємствах тощо. Штабелер працює з вантажами вагою до 1500 кг і здатний підіймати їх на висоту до 3,2 м. Вбудований Li-Ion акумулятор великої ємності дає змогу працювати цілу зміну без потреби додаткового заряджання.
Переваги штабелера GTM ECL15N 3200
- Підіймальне обладнання промислового класу
- Інтуїтивно зрозуміле керування
- 1500 кг — максимальна робоча вага
- 3,2 м — максимальна висота підіймання вантажів (висота щогли в найвищій точці 3,6 м)
- Два окремі вбудовані двигуни: 2,2 кВт для підіймання вантажів і 0,75 кВт для пересування
- Вила стандартної довжини 1150 мм
- Двосекційна форма щогли збільшує висоту підйому, забезпечуючи водночас компактність зберігання
- Самохідний тип пересування — штабелер їде самостійно, ви тільки керуєте
- 4,4/4,7 км/год — швидкість руху з вантажем/без вантажу
- Електромагнітна система гальмування
- Міцні чавунні колеса з покриттям із поліуретану: 4 спереду на вилах / 2 ззаду — кермове та опорне
- Допускається нерівності підлоги під час роботи не більш ніж 6°
- Вбудований акумулятор Li-Ion 48 В 50 А·год
- Споживання енергії під час роботи всього 0.74 кВт·год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 713 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 570-685 мм |
| Габарити | 1850x900x2250 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс.робоча висота | 3.2 м |
| Максимальна ємність акумулятора | 50 Агод |
| Матеріал | Сталь |
| Мін. робоча висота | 0.085 м |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Радіус повороту | 1540 мм |
| Розмір задніх коліс | 210x70 мм |
| Розмір роликів вил | 80х70 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 713 ₴



