Опис Генератор бензиновий 5.6 кВт FOGO FH6001R (FH 6001 R)
Бензиновий генератор FOGO FH 6001 R — обладнання для резервного живлення максимальною потужністю 6,2 кВт. Завдяки паливному баку на 6,2 л робочий цикл генератора може досягати 2 годин. Ця модель може використовуватися як основне джерело живлення на будівельних майданчиках, дачах, у гаражі.
Призначення: призначений для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення.
Особливості генераторів FOGO
- Європейська торгова марка
- Контроль виробництва згідно з міжнародними стандартами якості
- Надійні та високопродуктивні
Переваги електрогенератора FOGO FH 6001 R
- Може запускатися як за допомогою електричного стартера, так і вручну
- Потужний 4-тактний бензиновий двигун HONDA GX 390 на 9,6 кВт
- Паливний бак на 6,2 л
- Витрата палива становить 2,7 л/год
- Підходить для 1-фазного живлення
- Може безперервно працювати упродовж 2 годин
- Об'єм двигуна становить 389 см3
- Двигун може працювати на 3600 об/хв
- Генераторний блок італійського виробництва Nuova Saccardo Motori (NSM)
- Надійне термореле
- Об'єм оливи в картері двигуна становить 1,1 л
- Повітряна система охолодження запобігає перегріванню генератора
- Синхронний альтернатор для стабілізації вихідної напруги
- Під час роботи генератор видає шум 97 дБ (А)
- Система безпеки автоматично зупинить двигун, якщо рівень оливи досягне критичної позначки
- Вага 70 кг надає генератору додаткової стійкості в процесі роботи
- Генератор має розмір 790х590х540 мм
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики електрогенератора FOGO FH 6001 R
Вид топлива:
бензин
Двигун:
Honda GX 390
Тип двигуна:
4-тактний
Об'єм двигуна:
389 см3
Система запуску:
ручний/електростартер
Напруга:
220 В
Частота тока:
50 Гц
Номінальна потужність:
5,6 кВт
Максимальна потужність:
6,2 кВт
Кількість фаз:
1
Об'єм паливного бака:
6,2 л
Місткість картера:
1,1 л
Витрата палива:
2,7 л/год
Габарити:
790х590х540 мм
Вага:
70 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 6.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Немає |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Час безперервної роботи | 2.0 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутової |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | GX390 |
| Потужність | 5.6 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 13 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 6.2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 5.6 кВт |
| Об'єм двигуна | 389 см3 |
| Обсяг паливного бака | 6.2 л |
| Особливості | Силова розетка 230 В 32 А, Стабілізатор напруги AVR |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири |
| Розміри | 79x59x54 см |
| Витрата палива | 2.7 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
- Ціна: 77 277 ₴



