Опис Генератор бензиновий 2.7 кВт FOGO F 3001 без НДС (F3001)
Бензиновий генератор FOGO F 3001 — обладнання для резервного живлення в аварійних ситуаціях у разі збоїв на електролінії. Ця модель також може використовуватися як основне джерело живлення на будівельних майданчиках, дачах, у гаражі.
Призначення: призначений для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення.
Особливості генераторів FOGO
- Європейська торгова марка
- Контроль виробництва согасно міжнародним стандартам якості
- Надійні та високопродуктивні
Переваги електрогенератора FOGO F 3001
- Зручний ручний стартер для запуску генератора
- Надійний 4-тактний одноциліндровий бензиновий двигун RATO R210 (212сс) потужністю 5.15 кВт (7 к.с.)
- Двигун може працювати на 3600 об/хв
- Вихідна потужність становить 3 кВт (максимальна) / 2.7 кВт (номінальна)
- Якісний циліндр обсягом 212 см. куб.
- Підходить для 1-фазного харчування
- Паливний бак на 3,6 л
- Витрата палива за навантаження 75% становить приблизно 1,4 л/год
- Об'єм оливи в картері двигуна становить 0,6 л
- Сенсорний датчик показує точний рівень оливи
- Стабілізація напруги + 5 -10%
- Низький рівень THD ≤ 6%
- Швидкий стартовий струм 300%
- Генератор має клас ізоляції H і захист IP 23
- Повітряна система охолодження запобігає перегріванню генератора
- Може безперервно працювати упродовж 2,5 годин
- Під час роботи генератор видає шум 96 дБ (А)
- Генератор важить 37 кг
- Габарити становлять 580x395x405 мм
Комплектація генератора
- 2 розетки 230 В 16 А
- Захист від перевантаження
- Сенсорний датчик рівня оливи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Немає |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Час безперервної роботи | 2.5 ч годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутовий, міні |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | RATO R210 |
| Потужність | 2.7 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.15 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 3.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2.7 кВт |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири |
| Розміри | 58x39.5x40.5 см |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 398 ₴




