Опис Генератор бензиновий 5.6 кВт FOGO FM 8000 RE (FM 8000 RE)
FOGO FM 8000 RE — бензиновий генератор для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення, коли стаціонарна електромережа недоступна або пошкоджена. Здатний подавати напругу 220 або 400 В. Генератор вирізняється високою економічністю та підвищеним ККД. Витрата палива за 75% навантаження — 2,7 л/год.
Особливості:
- Якісний бензиновий двигун Mitsubishi GB 40 GPE
- автоматична зупинка двигуна за низького рівня оливи
- цифрове регулювання напруги +/-1.5%
- цифрова система AVR, що гарантує роботу без перевантажень і не допускає появи стрибків напруги
- запуск за допомогою електростартера або в ручному режимі
- дві захищені розетки: 1ф ~ 16A 230V Schuko і 3ф ~ 16 A 400V IP44
- захист від короткого замикання
- термореле
- захист генератора IP 23
- клас ізоляції генератора H
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 81 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 6.1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Час безперервної роботи | 2.3 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Клас | Побутової |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна/три |
| Модель двигуна | Mitsubishi GB 40 GPE |
| Потужність | 5.6 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 13 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 3.9 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 6.2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.5 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 5.6 кВт |
| Об'єм двигуна | 389 см3 |
| Обсяг паливного бака | 6.1 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки, стабілізатор напруги AVR |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири, для кемпінгу, для циркуляційного насоса |
| Розміри | 79x58x50.5 см |
| Витрата палива | 2.7 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 716 ₴



