Опис Бензиновий генератор 6 кВт Carod CMK-7AM-1
Carod CMK-7AM-1 — якісний бензиновий генератор із номінальною потужністю 6 кВт, під час роботи генерує напругу 220 В, яку можна використовувати для під'єднання електроінструментів або обладнання. На корпусі є 2 розетки на 220 В 16 А. Вбудований бак на 7 л дає змогу працювати тривалий час без зупинок.
Основні переваги Carod CMK-7AM-1:
- 6 кВт — номінальна потужність
- 6.1 кВт — максимальна потужність
- 220 В — вихідна напруга
- 2 розетки: 230В 16А
- Синхронний альтернатор із мідною обвиткою
- Працює від фірмового двигуна KOHLER CH440
- 429 куб. см — об'єм двигуна
- 10,5 кВт/14 л.с. — потужність двигуна
- 7 л — об'єм паливного бака
- Захист корпусу за стандартом IP23
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Генератор бензиновий Carod CMK-7AM-1
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAROD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 78 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Немає |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутової |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | KOHLER CH440 |
| Потужність | 6.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 14 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 6.1 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 6.0 кВт |
| Об'єм двигуна | 429 см3 |
| Обсяг паливного бака | 7 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири, для кемпінгу |
| Розміри | 80x50x60 см |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Іспанія |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 350 ₴




