Акумуляторна ланцюгова пила KS CS40V-14
7 399 ₴
- В наявності
- Код: KS CS40V-14
- +380 (95) 244-71-70Водафон
Акумуляторні ланцюгові пили від Könner & Söhnen® - це сучасне садове обладнання на базі літій-іонних акумуляторів. Ключовою перевагою акумуляторних ланцюгових пил є їх мобільність - ви можете використовувати інструмент у важкодоступних місцях, віддалених від центральної електромережі.

Ланцюгові акумуляторні пили Könner & Söhnen® відрізняються компактними розмірами та легкою вагою для максимально комфортної роботи користувача.
Більш потужні моделі KS CS40V-14 та KS CS40V-16 на базі безщіткового двигуна зі швидкістю обертів 8000 rpm забезпечує високу продуктивність роботи, це оптимальне рішення для заготівлі дров. Цей тип двигуна мінімізує технічне обслуговування та продовжує термін служби пристрою.
Компактні розміри та мала вага акумуляторів роблять їх ідеальними для роботи з технікою, не обтяжуючи її. Вони характеризуються високою ефективністю, швидкою зарядкою та мінімальною втратою заряду в режимі очікування.


- ЕКОНОМІЧНА ВИГОДА
Вагому частину вартості акумуляторних інструментів складають саме акумулятори, а можливість використовувати той самий акумулятор для декількох інструментів дозволяє суттєво зекономити кошти. Універсальні акумулятори* Könner & Söhnen® підходять для всіх акумуляторних садових інструментів нашої торгової марки, отже користувачу достатньо один раз придбати акумуляторну батарею обраної ємності та зарядний пристрій і далі використовувати їх з будь-яким акумуляторним приладом нашої лінійки.
*Акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту поставки- ЗРУЧНІСТЬ ПІД ЧАС РОБОТИ
Використання одного акумулятора для декількох інструментів значно спрощує робочий процес, заощаджує час та зменшує перерви в роботі. Немає необхідності переміщати, зберігати, слідкувати за станом заряду різних акумуляторів. Якщо необхідно зробити декілька різних завдань, можна взяти з собою лише один акумулятор та використовувати його з різними інструментів. Прилади без акумуляторів мають значно меншу вагу.
- Ергономічна гумова ручка проти ковзання ефективно зменшує вібрацію та ковзання
- Легка конструкція забезпечує зручність маневреності в різних напрямках різання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина шини | 14” (35 см) |
| Робоча швидкість | 8000 |
| Тип акумуляторної батареї | Літій-іонна |
| Вага брутто | 4.6 |
| Штрихкод | 4260405367078 |
| Кількість ведучих ланок | 53 |
| Вага нетто | 3.6 |
| Габарити брутто | 455×220×255 |
| Натягування ланцюга без інструменту | + |
| Товщина ланцюга | 050" (1,3 мм) |
| Шина | Oregon 140SDEA041 |
| Ємність мастильного бака | 250 |
| Рекомендована ємність батареї | 2 x 2 А•год, 2 x 4 А•год, 2 x 6 А•рік, 2 x 8 А•год |
| Швидкість ланцюга | 15 |
| Ланцюг | Oregon 91PJ053X |
| Акумулятор та зарядний пристрій | не входять до комплекту поставки |
- Ціна: 7 399 ₴










