
Бур 55х990 мм SDS-max ⭐️⭐️⭐️ Hitachi 751658 / HiKOKI 751695
10 188 ₴
- В наявності
- Код: 751695_HIKOKI
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур проломний SDS-max 55х990 мм (робоча 850 мм.) Hitachi / HiKOKI 751695)
Діаметр 55 мм.
Робоча довжина 850 мм.
Габаритна довжина 990 мм.
Хвостовик SDS-max.
Призначений для отворів у бетоні, кам'яній клаку, силікатній цеглі, для виготовлення кабельних або трубної укладки.
Інструмент використання — перфоратор із хвостовиком SDS-max.
Постачається в прозорому циліндричному блістерному тубусі.
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️⭐️.
Артикул: Hitachi 751658 / Hikoki 751695.
EAN 8717154657784.
Переваги проломних бурів Hikoki:
суцільна монолітна конструкція тунельного бура забезпечує повне передавання енергії удару й обертання на інструмент;
точне засвердлювання завдяки вбудованому центрувальному свердлу;
головка бурової фрези з твердосплавними зубцями у формі зубил пришвидшують процес буріння бетону;
заклинювання виключене завдяки розташованим по колу твердосплавним зубцям;
дуже великі пази спіралі забезпечують безперешкодний винос бурового пилу;
гарна продуктивність навіть під час проходження металевої арматури;
завдяки посиленій серцевині та підвищеній ширині спіралі досягається вища стійкість до зламу та зниження вібрації;
завдяки короткому спіралі зменшується маса інструмента, що полегшує роботу з ним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 55 мм |
| Довжина робочої частини | 850 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 990 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717154657753 |
| Габаритна довжина | 990 мм |
| Довжина робоча | 850 мм |
| Тип хвостовика | SDS MAX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 188 ₴



