
Диск пиляльний 335х30 мм 60 зубців для дерева для циркулярних пил Hitachi/HiKOKI 752478
882 ₴
- В наявності
- Код: 752478
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пиляльний 335х30 мм 60 зуб для дерева для циркулярних пил Hitachi HiKOKI 752478
Диск пиляльний для ручних, стаціонарних і напівстаціонарних циркулярних пил, особливо акумуляторних.
Діаметр диска 335 мм.
Товщина диска 1,8 мм.
Товщина прорізу 2,8 мм.
Діаметр отвору 30 мм.
Характеристика різальної поверхні 60 зубців.
Форма зубців WZ — змінний зубець. Дуже чисте розпилювання у всіх типах м'якої та твердої деревини, деревоволокнистих, шаруватих і полімерних матеріалах. Легко заточується. У разі негативного переднього кута використовується в торцювальних пилах.
Передній кут нахилу зубців — 10 градусів.
Матеріал: HW/CT;
Аналог.
Призначення: для дерева. Широкий спектр застосування у сфері деревооброблення. Для якісних чистих розпилів під час поздовжнього та поперечного розпилювання м'якої та твердої деревини. Чудово підходить для суцільної та клейоної деревини, сирих стружних плит, з покриттям або облицьованих МДФ, композиційних матеріалів.
Інструмент використання: для стаціонарних і напівстаціонарних циркулярних пил, особливо акумуляторних, наприклад HiKOKI Hitachi C13U.
Виготовлено у Франції.
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️.
Артикул HiKOKI Hitachi 752478.
EAN 8717472813565
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 813565 |
| Діаметр диска | 335 мм |
| Посадковий діаметр диска | 30 мм |
| Кількість зубців | 60 |
| Матеріал застосування | Дерево |
| Тип зубців | АТВ |
| Товщина диска | 1.8 мм |
| Ширина пропилу | 2.8 |
| Тип пилки | Ручна циркулярна пила |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴



