



Диск пиляльний 185х30 для дерева 36 зуб ⭐️⭐️ для циркулярних пил Hitachi/HiKOKI 752432
1 443 ₴
- В наявності
- Код: 752432
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пиляльний для стаціонарних і напівстаціонарних циркулярних пил або ручних дискових пил 185х30 36Z
Діаметр диска 185 мм.
Товщина диска 1,6 мм.
Діаметр отвору 30 мм.
Характеристика різальної поверхні 36 зубців.
Форма зубців WZ — змінний зубець. Дуже чисте розпилювання у всіх типах м'якої та твердої деревини, деревоволокнистих, шаруватих і полімерних матеріалах. Легко заточується. У разі негативного переднього кута використовується в торцювальних пилах.
Передній кут нахилу зубців — 5 градусів.
Матеріал: HW/CT;
Аналог Metabo 628075000.
Товщина прорізу 2,6 мм.
Призначення: для дерева. Універсальне застосування зі складними матеріалами. За найвищих вимог до якості різу, наприклад, ламінат, тонкостінні полімерні, алюмінієві, мідні, латунні профілі. Ідеально підходить для багатьох завдань внутрішнього оздоблення. Чудові результати також під час поперечного різання суцільної деревини, необроблених деревостружкових панелей із покриттям або фанерованих, МДФ.
Інструмент використання: для ручних циркулярних пил, наприклад, HiKOKI Hitachi C7U, C7BU, C7U2, C7BU2, FC7SA, PSM-7, PSU-7, C7MFA, C7BU3, C7BUM, C7U3; AEG KS66-2; Atlas Copco SGS66Q, K66SE; Bosch GKS190, GKS55, GKS55CE, PKS66; Dewalt D23650, DW365, DW65, DW2365K, DWE575K, DWE576K, DCS575T2, DCS575NT, DCS576T2 DCS576NT; Festool AT65, AT65E, AT65FS, ATF65B, ATF65E, AT66, AP65, AP65E, AP65EB; Makita 5017R, 5017RKB, 5703R, 2705R, HS7101J1, DHS710ZJ, DHS710ZJ, HS7601J; Metabo KS66 Plus, KSE66 Plus, KSE68 Plus; Milwaukee SCS65Q, M18 CCS66;
Виготовлено у Франції.
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️.
Артикул HiKOKI Hitachi 752432.
EAN: 8717472813268.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Діаметр зовнішній | 185 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 36 |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина, ЛДСП |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 813268 |
| Діаметр диска | 185 мм |
| Посадковий діаметр диска | 30 мм |
| Кількість зубців | 36 |
| Матеріал застосування | Дерево |
| Тип зубців | АТВ |
| Товщина диска | 1.6 мм |
| Ширина пропилу | 2.6 |
| Тип пилки | Ручна циркулярна пила |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 443 ₴



