


Бур 20х520 SDS max Hitachi/HiKOKI 754310
1 956 ₴
- В наявності
- Код: 754310
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло 20х520 мм (робоча 400 мм) Hitachi HiKOKI 754310
Бур SDS-max 20х520 мм (робоча 400 мм) 4 різальні крайки Hitachi
Діаметр 20 мм
Робоча довжина 400 мм
Габаритна довжина 520 мм
Хвостовик SDS-max.
4 різальні перпендикулярні крайки.
Наконечник: з центрувальним вістрям із зубцями.
Конічна спіраль.
Інструмент використання — перфоратор із хвостовиком SDS-max
EAN 8717574026535
Артикул: Hitachi 750926 / Hikoki 754310
Свердло Hikoki з хвостовиком SDS-MAX — це швидке та надійне свердло з 4 різальними крайками для професійної роботи.
Створено для максимальної продуктивності за збереження бездоганної якості кожної деталі.
Обладнаний твердосплавною головкою, утвореною двома пластинами з твердого металу, розташованими під кутом 90 градусів.
Головка призначена для запобігання заклинуванню під час удару об металеву арматуру.
Має індикатор зносу основної різальної поверхні.
Посилений осердя свердла збільшує його стійкість до пошкоджень і зламання.
Сила удару передається прямо на головку.
Пил виводиться назовні.
Особливості:
Трикомпонентний твердосплавний наконечник з унікальною геометрією.
Центрувальний наконечник
Поверхня з фаскою на кінці основної різальної поверхні.
Симетричне розташування різців, 4 x 90°
Надзвичайно міцне зчеплення
Маркування ступеня зносу на кінці основної різальної поверхні.
Посилені основні та другорядні різальні поверхні.
Серце має укорочену конічну форму.
Застосовується для буріння армованого залізобетону, цегляної кладки, природного каменю, граніту.
Виготовлено в Німеччині методом високотемпературного кування суцільного стрижня на основі патентованої технології Hitachi на виробничих потужностях Heller Tools GmbH. Всі бури промарковані знаком технічного контролю незалежною Асоціацією за якістю свердел для каменю (PGM — Prufgemeinschaft Mauerbohrer e.V. - https://pgm.eu/).
До 2018 року, до початку процесу ребрендинга з Hitachi в Hikoki ця продукція розповсюджувалася під артикулом Hitachi 750926 зі збереженням індивідуального штрих-коду. Аналогічна продукція з ідентичними характеристиками постачається Metabo в лінійці "SDS-max Pro 4".
Ця продукція Hikoki постачається в картонному пакованні, до кожного виробу прикріплений пластиковий шильдик із зазначенням розмірів, з піктограмами відповідного типу хвостовика, призначення, знака якості, позначкою про сертифікацію. Кожне свердло покрите деякою кількістю мастила для захисту від корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина робочої частини | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 520 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 520 мм |
| Число ріжучих кромок | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 956 ₴



