


Бур 32х570 мм SDS MAX для бетону Hitachi 750942 / HiKOKI 754332
2 549 ₴
- В наявності
- Код: 750942
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударний бур SDS-max 32х570 мм (робоча 450 мм) 4 різальні крайки Hitachi 750942
Діаметр 32 мм.
Робоча довжина 450 мм.
Габаритна довжина 570 мм.
Хвостовик SDS-max.
4 різальні перпендикулярні крайки.
Наконечник: з центрувальним вістрям і з подрібними зубцями, твердосплавні напайки TCT.
Конічна спіраль.
Інструмент використання — перфоратор або відбійний молоток із хвостовиком SDS-max.
Артикул Hitachi 750942 / HiKOKI 754332
EAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина робочої частини | 450 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 570 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 549 ₴



